Fogadóórák

Fogadóóra

2023-2024.

 

Név

Fogadóóra

Ábel József

Szerda 4. óra (10:30-11:15)

Bajdik-Sebestyén Ágnes

Csütörtök 2. óra (8:30-9:30)

Baranyi Éva

Szerda 5. óra (11:25-12:10)

Benke Orsolya

Kedd 3. óra (9:30-10:30)

Bohórquez Rodríguez Emilio

Kedd 3. óra (9:30-10:30)

Búti Csaba

Szerda 6. óra (12:35-13:20)

Csikósné Győrfi Ágnes

Csütörtök 4. óra (10:30-11:15)

Dani Erika

Csütörtök 5. óra (11:25-12:10)

Dominek Zsolt

Péntek 3. óra (9:35-10:20)

Farkas Ágnes

Péntek 3. óra (9:35-10:20)

Fazekas Evelin Anikó

Csütörtök 4. óra (10:30-11:15)

Ferencz Flóra

óraadó

Földi Olinda

Hétfő 2. óra (8:40-9:25)

Gór-Hainfart Márta

Csütörtök 6. óra (12:35-13:20)

Hajagos-Tóth Gabriella

Kedd 3. óra (9:35-10:20)

Harkai Hajnalka

Hétfő 5. óra (11:25-12:10)

Dr. Harnos István

Szerda 4. óra (10:30-11:15)

Héjjas Krisztina

Kedd 6. óra (12:35-13:20)

Hordós Zsuzsanna

Kedd 3. óra (9:35-10:20)

Huberné Fekete Elvira

Kedd 6. óra (12:35-13:20)

Kaló Judit

Szerda 5. óra (11:25- 12:10)

Kis Edit

Hétfő 3. óra (9:35-10:20)

Klein Péter

Hétfő 5. óra (11:25- 12:10)

Kothenczné Kemény Éva

Hétfő 3. óra (9:35-10:20)

Kovács Gergely

Hétfő 4. óra (10:30-11:15)

Kunné Dernovics Márta

Kedd 3. óra (9:35-10:20)

Kutas Tibor

Péntek 6. óra (12:35-13:20)

Laczkó József      

Hétfő 4. óra (10:30-11:15)

Megyesiné Vikor Aranka

Kedd 3. óra (9:35-10:20)

Mera Prieto Asteria

Kedd 4. óra (10:30-11:15)

Mező Edina Marietta

Kedd 7. óra (13:35-14:20)

Nyilas Beáta

Hétfő 5. óra (11:25- 12:10)

Pallaginé Tóth Éva

Hétfő 6. óra (12:35-13:20)

Pap Viktória

Hétfő 3. óra (9:35-10:20)

Dr. Provaznikné dr. Tóth Eszter

óraadó

Puentes-Blanco Piroska

Csütörtök 8. óra (14:25-15:05)

Répási Angéla

Hétfő 3. óra (9:35-10:20)

Sáróné Jéga-Szabó Irén

óraadó

Sáró Péter

óraadó

Schnell Ildikó

Kedd 3. óra (9:35-10:20)

Segoviano Arias María

Kedd 3. óra (9:35-10:20)

Sikó Dezső

Hétfő 2. óra (8:40-9:25)

Szabó Tamás

Péntek 4. óra (10:30-11:15)

Szabó-Szász Dorottya

Hétfő 5. óra (11:25-12:35)

Szőke-Tóth Zsolt

Szerda 5. óra 11:25-12:25

Tóth Andrea

Hétfő 3. óra (9:35-10:20)

Tóthné Muráncsik Mónika

Kedd 4. óra (10:30-11:15)

Valkai Viktor

Szerda 6. óra (12:35-13:20)

Vargáné Tarjányi Edit

Hétfő 5. óra (11:25-12:25)

Vincze Zoltán

Szerda 4. óra (10:30-11:15)

Virág Zoltán

Kedd 5. óra (11:25-12:10)

 

 

egy százalék

Támogassa adója egy százalékával iskolánk alapítványát!

Appendix - A Bolyai János Gimnáziumért Alapítvány.

Adószám: 18364956-1-03

Köszönjük!

 

 

 

 

Öregdiák találkozó 2023. május 13.

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

June 2024
M T W T F S S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum