A 2025/26. tanévben is vállalkoztak a németet emelt szinten tanuló tanítványaink a DSD II nyelvvizsga letételére. Örömmel jelentjük, hogy kiválóan teljesítették a követelményeket és a sikeres C1 típusú oklevél birtokában lehetőségük lesz közvetlenül felvételt nyerni németországi egyetemre, ami azt jelenti számukra, hogy nem kell elvégezniük a nyelvtudásról számot adó tanévet. A csoport tagjai a tanév végén emelt szintű érettségi vizsgát is tettek, amelyet szintén nagyszerű eredménnyel abszolváltak.
Varga Zoltán Bátor a Telekom- Solution Sprichst du Deutsch? (Beszélsz németül?) országos, 3 fordulós német nyelvi versenyen I. helyezést ért el. Zoltán a Tantárgy kiváló tanulója birtokosa lett német tantárgyból.
Gratulálunk tanulóink eredményéhez, kitartó munkájukhoz!

Ülő sor balról jobbra: Szűcs Dóra Kata, Kazancsov Panna, Csengery Dóra, Baksai Tímea, Juhász Olívia Sophie, álló sor hátul balról: Igonda Zétény, Szabó Zoltán Dániel, Polyák Marcell, Varga Zoltán Bátor, Raskó Zsigmond Balázs. Középen a felkészítő tanárnők: Pap Viktória és Huberné Fekete Elvira tanárnők.
A képről hiányzik Jeney Johanna Zsófia, ő szintén C típusú komplex nyelvvizsgával rendelkezik.























