Kezdőlap

2023. május 31-én volt szerencsém Pap Viktória tanárnő társaságában ellátogatni Németország budapesti nagykövetségére. Látogatásunk célja a sikeres DSD bizonyítványok átvétele volt, de emellett sok új élménnyel is gazdagodhattunk. Már a nagykövetség épületének bejáratánál Heike Neyens, a Külföldi Német Iskolák magyarországi intézményvezetője fogadta a meghívottakat, ezzel is közvetlenebbé téve a hangulatot. A bizonyítványok átadása előtt előadásokat hallgathattunk meg, főként felsőoktatási intézmények német nyelvű képzési lehetőségeiről, amelyek minden odaérkező középiskolás diáknak hasznosnak bizonyultak. Ezek után még egy pár perces német nyelvű videót vetítettek a vendégek részére, amelyet két középiskolás diáklány készített egy korábban megrendezett versenyre. Heike Neyens ünnepélyes beszéde után kiosztásra kerültek a bizonyítványok, amelyekért az ország legtávolabbi pontjairól is érkeztek diákok és kísérőtanárok. Ezt követően lehetőségünk volt más intézmények tanulóival és tanáraival is ejteni pár szót. Lezárásképpen a nagykövetség épületének belső udvarán összegyűlve egy fotó is készült a megjelentekről.

 

 

A 2022/2023 tanévben sikeres DSD II C1 nyelvvizsgát tett tanulók a 11. d osztályban: 

Baranyi Zoé

Borbényi Bálint 

Bóta Dóra 

Egyed Virág 

Erdős Jázmin 

Fekete Lora 

Fodor Viktória 

Gajdácsi Zoltán 

Gáspár Veronika 

Gégény Eszter 

Kesztyűs Kíra 

Kiss Jázmin 

Miklósi Dávid Dominik 

Mongyi András 

Veréb Lilla 

 

Felkészítő tanáruk: Pap Viktória  

Gratulálunk! 

egy százalék

Támogassa adója egy százalékával iskolánk alapítványát!

Appendix - A Bolyai János Gimnáziumért Alapítvány.

Adószám: 18364956-1-03

Köszönjük!

 

 

 

 

Öregdiák találkozó 2023. május 13.

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

December 2023
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum