Kezdőlap

VERSENYEREDMÉNYEK

 

2020/2021. tanév I. félév

 

Petrov Kata 10. B Kecskeméti Drámapedagógiai Műhely által szervezett Versmondók Találkozóján Arany – díjat nyert. Felkészítő tanára: Pap Viktória

Tavalyi verseny, de az idén hirdettek eredményt:

A 2019/2020. tanévben a Bács-Kiskun megyei Szakács Jenő fizikaversenyen

Hornyák Máté Tamás

11. osztályos tanuló

5. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Vincze Zoltán

Ugyanezen a versenyen

Szpisják Bence Tibor 9. osztályos tanuló 11. Felkészítő tanára: Sikó Dezső

Kovács János 9. osztályos tanuló 12.

Felkészítő tanára: Sikó Dezső

Perneki Dóra 10. osztályos tanuló 11.

Felkészítő tanára: Kaló Judit

Kiss Bálint 11. osztályos tanuló 8.

Felkészítő tanára: Vincze Zoltán

Ludányi Csongor Bence 12. osztályos tanuló 14. Felkészítő tanára: Sikó Dezső

helyezést ért el.

A tavaly elmaradt és ebben a tanévben pótolt Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen

Kovács Rita 10. C osztályos tanuló 11. helyezést ért el.

GENERALI Nagy Diák KRESZ-teszt vetélkedőn

Kovács István 11. C I. helyezést ért el.

Az országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny végeredménye

9. évfolyam

1. helyezett

MAJOR BLANKA 10. D

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA: SZABÓ GÁBOR

9. helyezett

KESZTYŰS KÍRA 9.D

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA: DOMINEK ZSOLT

11. helyezett

PÉTER ANNA CSENGE 10.D

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA: SZABÓ GÁBOR

10. évfolyam

8. helyezett

BUDAI ANNA BRIGITTA 11. D

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA: SZABÓ GÁBOR

13. helyezett

FARAGÓ IVETT 11. D

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA: SZABÓ GÁBOR

OKTV második fordulójába jutott tanulók
Verseny Tanuló Évfolyam Osztály Felkészítő tanár/tanárok
angol nyelv I. kategória Boda-Papp Benedek 11 B Pallaginé Tóth Éva
angol nyelv I. kategória Ecsédi András 12 B Csikósné Győrfi Ágnes
biológia I. kategória Budai Anna Brigitta 11 D Németh István
biológia I. kategória Zvekán Zsombor 11 D Németh István
biológia II. kategória Fekete Bálint Endre 12 A Németh István, Laczkó József, Kothenczné Kemény Éva
magyar nyelv Bukovszki Bettina 12 C Szabó Gábor
magyar nyelv Kozma Krisztina 12 D Dominek Zsolt, Tóthné Muráncsik Mónika
magyar nyelv Takaró Milán 12 D Dominek Zsolt, Tóthné Muráncsik Mónika
matematika II. kategória Kovács Rita 11 C Baranyi Éva
német nyelv II. kategória Daróczi Tamara 11 D Huberné Fekete Elvira
spanyol nyelv II. kategória Biró Armand 11 D Eliana Garzón Duarte, Nényei Zita
spanyol nyelv II. kategória Budai Anna Brigitta 11 D Nényei Zita, Eliana Garzón Duarte
spanyol nyelv II. kategória Horváth Jázmin 12 D Puentes-Blanco Piroska, Eliana Garzón Duarte
spanyol nyelv II. kategória Lédeczi Panna 11 D Nényei Zita, Eliana Garzón Duarte
spanyol nyelv II. kategória Szabados Júlia 12 D Puentes-Blanco Piroska, Eliana Garzón Duarte
spanyol nyelv II. kategória Zvekán Zsombor 11 D Nényei Zita, Eliana Garzón Duarte

Neumann Egyetem GAMF Arduino robotika verseny eredmények

3. helyezett: Jó reggelt csapat - Hornyák Máté, Szekeres György 12. c

4. helyezett: The normie and the weeb - Kovács János, Varga Bence 10. c

 

World Robot Olympiad (WRO) Edu Robotics Cup (ERC) online Project Challenge junior robotika verseny eredmények

Junior kategória:

11. helyezett: The normie and the weeb csapat Kovács János, Varga Bence 10. C

14. helyezett. jó reggelt pálinka csapat Hornyák Máté, Szekeres György 12. C

15. helyezett: Idegösszeomlás csapat Csíkos Benjamin, Kósa Barnabás, Huszka Péter 9.C

e-Hód ELTE informatika verseny eredmények

Adácsi Bálint 9. c 54 ponttal 70. helyezés

Csíkos Benjamin és Elek Szilvia 9. c 38 ponttal 86. helyezés

Kósa Barnabás 9. c 30 ponttal 94. helyezés

Felkészítő tanárok: Harmath Zsolt és Sikó Dezső

Nemes Tihamér NITV Programozás kategória 2. fordulóba jutottak:

Csíkos Benjamin 9.C

Kecskés-Manzinger Benjámin 10.C

Reibl Sebestyén 10.C

Nemes Tihamér NITV Programozás kategória 3. fordulóba (döntő) jutott:

Csíkos Benjamin 9. C

Felkészítő tanárok: Harmath Zsolt, Pap-Szigeti Róbert

Nemes Tihamér NITV Alkalmazás kategória 2. fordulóba jutott:

Csíkos Benjamin 9. C

Felkészítő tanára: Harmath Zsolt

SAVARIA történelem verseny megyei fordulójába jutott:

Kovács János 10. C

Felkészítő tanára: Németh István

Pázmány Bölcs-Ész Verseny országos döntőjébe jutott:

 

Alvares Insua Veronika 11.D

Felkészítő tanára: Harkai Hajnalka

 

BME Energetikai Szakkollégiumának, középiskolások számára kiírt energetikai versenyen országos VII. helyezés

 

Kulmán Balázs, Szűcs Eszter és Fekete Bálint alkotta csapat

Felkészítő tanár: Sikó Dezső

Bolyai Matematika Csapatverseny HUNNIA –DÉL körzet

7. helyezett: just for fun csapat : Fodor Nándor, Fodor Vencel, Gergely Gábor, Szpisják Bence

9. helyezett: Libanánok csapat Szűcs Kornél, Márton Ádám, Varga Péter, Szabó Csaba

Felkészítő tanár: Kutas Tibor

 

 

2020/2021. tanév II. félév

OKTV végeredmények

Helyezés Név Osztály Tantárgy Felkészítő tanár
4. ECSÉDI ANDRÁS 12.B

Angol nyelv

I. kategória

Csikósné Győrfi Ágnes
11. SZABADOS JÚLIA 12.D

Spanyol nyelv

II. kategória

Puentes-Blanco Piroska

Eliana Garzón Duarte

15. TAKARÓ MILÁN 12.D Magyar nyelv

Tóthné Muráncsik Mónika

Dominek Zsolt

26. BIRÓ ARMAND 11.D

Spanyol nyelv

II. kategória

Eliana Garzón Duarte

Nényei Zita

27. HORVÁTH JÁZMIN 12.D

Spanyol nyelv

II. kategória

Puentes-Blanco Piroska

Eliana Garzón Duarte

29. DARÓCZI TAMARA 11.D

Német nyelv

II. kategória

Huberné Fekete Elvira
30. ZVEKÁN ZSOMBOR 11.D

Spanyol nyelv

II. kategória

Eliana Garzón Duarte

Nényei Zita

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny Programozás kategória II. korcsoport

Csíkos Benjamin 9.C osztályos tanuló

62. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Harmath Zsolt

„Harang voltál, légy a szabadság hirdetője!”

Az Alapítvány a '48-as Hősökért és a Kecskeméti Katona József Múzeum rajzpályázatán a középiskolás korosztályban 

Balla Nadin 9. A osztályos tanuló

különdíjas lett

 

Megyei matematikaverseny

9. évfolyam

Csikós Benjámin 13.hely (Szőke-Tóth Zsolt)

Farkas Petra 15.hely (Vincze Zoltán)

Huszka Péter 17.hely (Szőke-Tóth Zsolt)

10. évfolyam

Szpisják Bence 1. hely (Kutas Tibor)

11. évfolyam

Kovács Rita 5. hely (Baranyi Éva)

Kocsis Tibor 8. hely (Baranyi Éva)

Fazekas Márk 11.hely (Baranyi Éva)

12. évfolyam

Bóta Attila 3. hely (Pap-Szigeti Róbert)

Kiss Bálint 12.hely (Pap-Szigeti Róbert)

Czirkos Vincze 14.hely (Baranyi Éva)

Hornyák Máté 15.hely (Pap-Szigeti Róbert)

Liber Laura 15.hely (Pap-Szigeti Róbert)

Bán Bence 18.hely (Vincze Zoltán)

Bukovszki Bettina 19.hely (Vincze Zoltán)

Szűcs Eszter 19.hely (Vincze Zoltán)

 

Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia, Pannon Egyetem

Fekete Bálint 12.A, Hornyák Máté 12.C, Szekeres György 12.C

Környezet szekció 2. helyezés!

Felkészítő tanár: Sikó Dezső

 

Kutató Diákok Mozgalma Tudományos Diákkörök (TUDOK) XXI. Kárpát-medencei Konferenciája döntő

Hornyák Máté 12.C, Szekeres György 12.C

Élet- és környezettudományi tematikus online konferencia döntőjébe jutott.

Felkészítő tanár: Sikó Dezső

 

Lesefüchse német nyelvű irodalmi vitaverseny

Horváth Kincső (10.D) (Schnell Ildikó) az országos fordulóban a legjobb nyolc közé jutott. Mivel csak az első három helyezést közölték, helyezése 4-8.

Szakács Jenő Megyei Fizikaverseny

Hornyák Máté 12.C IV. helyezés

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

 

Szpisják Bence Tibor 10.C (Kutas Tibor) ORSZÁGOS 3. – MEGYEI 2.

Kis Dorottya Sára 10.D (Baranyi Éva) megyei 5.

Perneki Dóra 11.C (Baranyi Éva) megyei 6.

Kovács Rita 11.C (Baranyi Éva) megyei 9.

Kovács János 10.C (Kutas Tibor) megyei 10.

Miskolczi Levente 9.C (Vincze Zoltán) megyei 10.

Nagy Marcella 11.C (Kaló Judit) megyei 10.

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Nagy Tímea 9.B (Kutas Tibor) megyei VI.

Szpisják Bence Tibor 10.C (Kutas Tibor) megyei IV.

Kovács Rita 11.C (Baranyi Éva) megyei VI.

 

Az országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny végeredménye

Fülöp Anna Ágnes 10.D (Szabó Gábor) országos 7.

Kalotai Lilianna 10.D (Szabó Gábor) országos 15.

Varga Zsófia 10.B (Pap Viktória) országos 18.

Péter Anna Csenge 10.D (Szabó Gábor) országos 19.

Kis Dorottya 10.D (Szabó Gábor) országos 19. helyezés

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny

Kovács Dorina Viktória 10.D (Laczkó József) nemzetközi döntőbe jutott

 

Szavalóversenyek

Versmondók találkozója - online- városi szavalóverseny

Botocska Eliza (11.A) ezüst minősítést kapott, bejutott az országos fordulóba (felk. Dominek Zsolt)

Petrov Kata Panna (10.B) 2020/2021-es tanévben 2021. május 15-én a Versmondók találkozóján a középiskolás korosztályban kiemelt arany minősítésben részesült, a 2021. június 5-6-án megrendezésre került XXVI. Latinovits Zoltán Kárpát medencei versmondó találkozó és versenyen bronz minősítést szerzett. (felk. Pap Viktória)

Bukovinszky Lara (10.B)2020/2021-es tanévben 2021. május 15-én a Versmondók találkozóján a középiskolás korosztályban 3. helyezést ért el. (felk. Pap Viktória)

 

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Verseny

Csíkos Benjamin 9.C (Vincze Zoltán) megyei 4.

Flóring Balázs 9.C (Vincze Zoltán) megyei 5.

 

Angol nyelvű szónokverseny

Ecsédi András 12.B (Csikósné Győrfi Ágnes) ? 2. helyezés

 

egy százalék

Támogassa adója egy százalékával iskolánk alapítványát!

Appendix - A Bolyai János Gimnáziumért Alapítvány.

Adószám: 18364956-1-03

Köszönjük!

 

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

November 2022
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum