Kezdőlap

A BME Energetikai Szakkollégiumának energetikai döntője távoktatási módszerek során zajlott 2021. január 28-29-én. A döntős csapatok kamerás felügyelet alatt dolgoztak, bemutatókon és témaorientált előadásokon vettek részt, melyek alapján saját projektjüket a helyszínen kellett elkészíteniük. Az ESZK-nak 13. alkalommal sikerült az ország különböző profilú és lehetőségekkel bíró középiskolásokat a modern energetika területein két napon keresztül, közös, alkotó gondolkodásra fogni. A mostani téma aktualitását „Flexibilitás az energetikai hálózatokban és termelésben”, nagyszerűen hozta felszínre a csapatok felkészültségét és kreativitásuk. A folyamatosan kapott feladatok, a megoldások pontos és gyors feltöltése igazi csapatmunkát igényelt. Az energetikai feladatok megoldása mellett az informatikai eszközök és programok gyors kezelése jelentett előnyt a tanulóknak, de ugyanilyen fontos volt a feladatok egymás közti megosztása, majd ennek egységes bemutatása. Minden elismerést megérdemelnek a BME-s diákok, akik szervezték, lebonyolították ezt az izgalmakban gazdag versenyt. Külön kiemelném, hogy az elismert szakemberek alkotta zsűri, a prezentált projektumunkkák mindegyikénél kiemelte a csapatok által bevitt egyéni ötleteket és megoldásokat. A fárasztó munka ellenére, a hasznosan együtt töltött két nap után a „Bolyongók” megérdemelten vehették át a virtuális téren keresztül, a VII. helyezés oklevelét. Szép volt, jó volt, gratulálunk a közös, kitartó munka árán elért eredményhez!

egy százalék

Támogassa adója egy százalékával iskolánk alapítványát!

Appendix - A Bolyai János Gimnáziumért Alapítvány.

Adószám: 18364956-1-03

Köszönjük!

 

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

December 2022
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum